O NAS

Zespół Rehabilitacji Salwator Park stawia na narzędzia warsztatu fizjoterapeutów, które w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami sztuki pomagają pacjentom powrócić do optymalnej sprawności.
Za priorytet przyjmujemy podniesienie jakości ruchu poprzez:
– dokładną analizę danej dysfunkcji czyli wnikliwą diagnozę,
– pracę nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi czyli zwiększenie możliwości poruszania się,
– optymalizację ruchu w codziennych czynnościach niezależnie od tego czy dotyczą one pracy zawodowej, aktywności ruchowej czy też profesjonalnego uprawiania sportu.
W naszym zespole znajdują się osoby najlepiej wykwalifikowane i zmotywowane, które swoją wiedzę, zaangażowanie oraz doświadczenie wykorzystują w pracy z pacjentem.
Nasze podejście cechuje profesjonalizm, zastosowanie najświeższych a zarazem sprawdzonych doniesień naukowych oraz korzystanie z najskuteczniejszych sprzętów.
W zależności od rodzaju schorzenia stosujemy terapię tkanek miękkich, terapię manualną oraz docelowo precyzyjnie dobraną kinezyterapię, która jest podstawą każdej prawidłowo przeprowadzonej rehabilitacji.
Dodatkowo każdy pacjent korzystając z usług Rehabilitacji Salwator Park może liczyć na ordynowanie zabiegów fizykoterapii, które zapewnią prawidłowe warunki do gojenia tkanek.