REKOMENDACJE

DAWID GODZIEK

Pacjent Rehabilitacji Salwator Park Dawid to zawodnik Red Bull reprezentujący najwyższy poziom na scenie rowerowej. Najbardziej utytułowany polski zawodnik BMX Dirt i MTB Freestyle. Utalentowany, kreatywny, wszechstronny i pracowity. W 2018 roku sięgnął po złoto na X Games w Sydney – kategoria BMX Dirt. Podczas Audi Nines w 2018 roku jako pierwszy na świecie, wykonał poczwórnego tailwhipa na MTB, otrzymując tym samym pierwsze miejsce w kategorii Best Trick.

SZYMON GODZIEK
Starszy z braci Godziek Szymon rider Red Bull jest najbardziej rozpoznawalnym i utytułowanym polskim zawodnikiem w rowerowym freeridzie zarówno w Polsce jak i na świecie. Jego wyczyny możemy podziwiać m.in. podczas serii FMB World Tour i kultowego Red Bull Rampage. Szymon odnosi sukcesy na międzynarodowej scenie a jego popularność rośnie na całym świecie.

ADAM GLOSOWIC
Nasz pacjent Adam jest utalentowanym zawodnikiem MTB Dirt, który na swoim koncie ma wiele medali i wyróżnień zdobytych w Polsce. Swoją przygodę z kolarstwem grawitacyjnym rozpoczął w 2006 roku. Zdobywca prestiżowej nagrody w ramach MTB Film Festival 2018 presented by KROSS w 2018 roku.

KACPER WORYNA
Kacper jest polskim żużlowcem, który obecnie jeździ w barwach ROW Rybnik. Wnuk znanego polskiego żużlowca Antoniego Woryny. Zdobywca brązowego medalu Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, a także srebrny medalista w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi.

BARTOSZ GIEMZA
Bartek to zawodnik z ekipy Oshee team. Mistrz Polski olimpijskiej dyscypliny BMX Racing. Pro MTB/BMX Rider. Indywidualny Mistrz Polski 2013r. Elita mężczyzn Time Trial, Indywidualny Mistrz Polski 2013r. Elita mężczyzn, Indywidualny Mistrz Polski 2012r. Elita mężczyzn, Indywidualny V-ce Mistrz Polski 2009r. Elita mężczyzn, Indywidualny II V-ce Mistrz Polski 2010r. Elita mężczyzn, Trzykrotny drużynowy Mistrz Polski 2009-2011

FILIP WADOWSKI
Filip to zawodnik reprezentujący młode pokolenie szczypiornistów. Wychowanek PMOS Chrzanów, aktualny zawodnik MTS Kwidzyn. Reprezentant Polski juniorów. W 2017 r., jako gracz MTS Kwidzyn, zdobył tytuł króla strzelców. Został też najlepszym obrotowym mistrzostw kraju juniorów. Rok później wywalczył z drużyną wicemistrzostwo Polski juniorów.

MATEUSZ BALIŃSKI
Czołowy zawodnik kolarstwa górskiego, głównie odmiany enduro oraz downhill.

MICHAŁ KOWALIK
Michał Kowalik jest obrotowym drużyny Siódemka Miedź Legnica, Mistrza Polski juniorów w piłce ręcznej z 2018 roku.

KLEMENTYNA KOŁODZIEJ
Klementyna Kołodziej to polska zawodniczka olimpijskiej dyscypliny Halfpipe. W 2019 wywalczyła 4 miejsce podczas 29. Zimowej Uniwersjady w Krasnojarsku.